Atidarytas didžiausias verslo centras Kaune - "Magnum"

2020 09 15

Rugsėjo 10 d. atidarytas didžiausias A+ klasės verslo centras Kaune „Magnum“. Šiuo projektu ne tik galutinai užbaigtas architektūrinis naujamiesčio ansamblis tarp Laisvės alėjos, „Akropolio“ ir „Žalgirio“ arenos, bet kartu su aplinkiniais verslo pastatais suformuotas šiuolaikiškas centrinis Kauno verslo rajonas Karaliaus Mindaugo prospekte.

Šio unikalaus pastato atidaryme dalyvavo ir generalinio rangovo UAB "Kaminta" atstovai: įkūrėjas Stasys Kaminskas su žmona Alvyra Kaminskiene, generalinis direktorius Ramūnas Kaminskas su žmona Vaida Kaminskiene bei generalinio direktoriaus pavaduotoja Jurgita Kaminskaitė-Gaigalienė.

UAB "Kaminta" įkūrėjas Stasys Kaminskas, generalinis direktorius Ramūnas Kaminskas su žmona Vaida Kaminskiene, generalinio direktoriaus pavaduotoja Jurgita Kaminskaitė-Gaigalienė, Alvyra Kaminskienė, statybos darbų vadovas Antanas Radvila, meistras Eimantas Šmulkštys, statybos darbų vadovas Vytautas Alkevičius, technikos direktorius Mindaugas Levandavičius.
Nuotraukos autorius - Ignas Gaižauskas

Pastatytas administracinės paskirties pastatas Karaliaus Mindaugo pr. 38, Kaunas, pavadinimu "Magnum". Atlikti bendrieji ir specialieji statybos darbai. Pastato plotas - 32 886,34 m2, tūris - 131685 m3. Pastatytas pastatas turi du bokštus, kurie atitinkamai yra 8 ir 12 aukštų siekiantys trikampio formos tūriai, turintys bendrus pirmus du aukštus. Įrengta dviejų aukštų požeminė automobilių statymo aikštelė.

Pamatai – gręžtinių polių, dėl geologinės padėties įrentos jėgos grindys. Dėl įdomių pastato formų fasadui buvo parengtas netgi atskiras projektas. Modulinis fasadas susideda iš aliuminio, lietų betoninių plokščių ir stiklo elementų. 

Nuotraukos autorius - Ignas Gaižauskas